16/02/2024
Укрексімбанк та Чернівецька військова адміністрація підписали меморандум про стратегічне партнерство, спрямоване на сприяння розвитку регіонального бізнесу та підтримку соціально-економічного зростання на Буковині. Відповідну угоду було підписано першим заступником Голови Чернівецької ОВА Альоною Атаманюк та керуючим філією АТ «Укрексімбанк» у м. Чернівці Віктором Мещеровим.
Меморандум передбачає реалізацію ряду ініціатив, спрямованих на стимулювання підприємництва та залучення інвестицій у регіон. Зокрема, заходи будуть спрямовані на отримання мікро-, малим та середнім бізнесом фінансових інструментів для наступних цілей:
Підписання даного меморандуму відображає цілі Укрексімбанку та Чернівецької військової адміністрації до спільної роботи на користь регіонального розвитку та підтримки підприємництва. Також під час підписання було обговорено можливості співпраці банку та місцевої влади в рамках інноваційної платформи «Міста для людей», що дозволить отримати додаткове фінансування муніципальному сектору Буковини.